Sütyen çok eski tarihlerden beri kadınların kullandığı iç giyim ürünlerinden biridir. Bulunuşundan itibaren milyonlarca adet satılan bu ürünlerin temel amacı, göğüsleri dik tutarak hem vücudu güzel gösterir hem de sağlık problemlerinden korumaktır. Günümüzde her bayanın çeşitli renk ve gereksinimlere göre birçok sütyen modeli vardır. Kullanım amaçlarına göre; destekli , toparlayıcı/küçültücü, spor sütyeni, emzirme sütyeni, straplez, emzirme gibi birçok çeşidi üretilmiştir. Göğüslerinizin deformasyonunu önleyen bu faydalı iç giyim ürünü gardırobunuzda mutlaka bulunması gerekir. Çeşitli ihtiyaçlara göre birçok sütyen çeşidi vardır. Aradığınız rahatlık, seksilik veya sağlığınızı koruyacak bir model olabilir. Aradığınız modelleri Butik İç Giyim farkıyla kolayca ve güvenle bulabilirsiniz.
Rahatlığa önem veren bir bayanların bir numaralı tercihi ise balensiz sütyenler oluyor. Günlük hayatta en büyük yardımcılardan biri haline geldi. Standart sütyenlerden farklı olarak göğsü tutmak için kullanılan demirlerden bu modelde yoktur. Bu sayede vücudunuza basınç yapan sert bir cisim olmaz.

Balensiz sütyenler sayesinde günlük hayatta hatta gece yatarken rahatlığın keyfini çıkarırsınız. Uyku esnasında iskelet yapımızın etkilenmemesi için sürekli yatakta döneriz. Bu dönmeler sırasında eğer üzerinizde balenli bir sütyen olursa, batabilir ve uykunuzu bölebilir. Balensiz sütyenler ile dikkatinizi dağıtacak problemlerden kurtulursunuz ve hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

Farklı vücut tiplerinin farklı sütyenler kullanması gerektiği bir gerçek. Her model, çeşitli ihtiyacı karşılamaya ve kadınların işini kolaylaştırmaya yönelik üretiliyor. Bunlardan biri de emzirme sütyenleri. Pratiklik ve sağlık açısından, bebeği olan bayanların emzirme dönemini sorunsuz geçirmesi için faydalı bir ürün. Kliplerle açılabilen yapısı sayesinde bebeğinizi emzirmeniz artık çok daha kolay. Üstünüzü çıkarmaya gerek kalmadan pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sütyen sayesinde bebeğiniz de siz de mutlu bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Her kadının göğüs tipi birbirine benzemeyebiliyor bazıları sarkık bazıları büyük veya hamilelik döneminden sonra şekli değişebiliyor. Büyük göğüsler ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bel ağrıları hatta fıtığa kadar giden problemler oluşabiliyor. Bu noktada devreye toparlayıcı/küçültücü sütyenler giriyor. Göğüslerinizi toparlayarak boyutlarını normalleştirerek ve ağırlığını belden alıp omuzlara vererek size yardımcı olur. Bu sayede hem istediğiniz görüntüye ulaşıp dilediğiniz kıyafeti giyebilir, hem de sağlık problemlerinden korunmuş olursunuz.

Bu durumun tam tersi olarak da bazı bayanların göğüsleri normalden küçük olabiliyor. Herhangi bir sağlık problemi yaratmayan bir durum olsa da estetik olarak güzel görünmeyebiliyor ve psikolojik olarak kadınları etkileyebiliyor. Küçük göğüsler için devreye destekli sütyenler giriyor. Özel tasarımı sayesinde göğüslerini dikleştirir ve daha büyük gösterir. Bu sayede istediğiniz kıyafeti rahatça giyebilirsiniz. Vücut proporsiyonunuzu ideal seviyeye getirerek dış görünüşünüzü her zaman ön planda tutarsınız.

Sütyenler sağlık açısından önemli olsa da bayanlar tarafından bir numaralı tercih sebeplerinden biri estetik görünüm oluyor. Dış görünümünüzü en güzel şekilde yansıtan sütyen modelleri bayanların tercihine sunuluyor. Bunlardan en çok kullanılanlardan biri de dekolte sütyeni. Göğüs dekoltesi olan bir elbise giydiğinizde standart sütyenler istediğiniz görüntüyü elde edemeyebilirsiniz. Dikişlerin belli olması ve elbisenizin dekolte kısmından sütyenin görünmesi kötü görüntülere sebep olacaktır. Bu durumlar için Butik İç Giyim en şık dekolte sütyenlerini beğeninize sunuyor. Dikişsiz yapısı sayesinde potluğa mahal vermeyen bu model güzelliğinizi ön plana çıkarmanızda en büyük yardımcınız oluyor.
Çeşit çeşit model ve tasarım arasından sizin için sunduğumuz sütyen seçeneklerinden hemen beğendiğiniz alın ve güvenli alışverişin tadını çıkartın.

1–24 / 343 sonuç gösteriliyor

Filtreyi Göster
Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3981 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0682 Fantezi Gecelik Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3991 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3741 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3942 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3951 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3863 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3971 Siyah Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0672 Gecelik Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3931 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3921 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3172 Balenli Destekli Önden Açılır İpli Sütyen Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3714 Ultra Rahat Balensiz Koton Minimizer Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 0512 Ultra Rahat Balensiz Çift Kat Koton Minimizer Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3702 Rahat ve Yumuşak Kumaştan İmal Edilmiş Minimizer Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3578 İlave Aksesuarlı Çok Amaçlı Askısız Kullanılabilen Push-Up Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3616 İlave Aksesuarlı Çok Amaçlı Askısız Kullanılabilen Push-Up Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3689 Arkası Şeffaf Askısız Kullanılabilir Push-Up Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3241 Askısız Kullanılabilen Full Push-Up Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3346 Askısız Kullanılabilen Yumuşak Cup Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3591 Kaymaz Lastikli Askısız Kullanılabilen Dikişsiz Minimizer Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3654 Askısız Kullanılabilen Ekstra Full Push-Up Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3667 Ekstra Full Push-Up Sütyen

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 3648 Yumuşak Cup Rahat Sütyen