Külot, kadın iç giyim ürünlerinin en önemlilerinden biridir. Bayanlar için külot, dış giyimle beraber, kendini ifade etmenin bir aracı olarak da görülür. Her iç çamaşırını büyük bir özenle seçen, ve uyumuna dikkat eden bayanlar ilk karar verdikleri ürün genellikle külot olur. Bu kadar büyük öneme sahip bu ürünün çeşitli şekillerde farklı modelleri üretilmiştir. Her kıyafete ve ihtiyaca göre Butik İç Giyim’in sizin için hazırladığı modellerden istediğinizi seçerek güvenli ve kaliteli alışverişin tadını çıkartın.

Farklı tiplerce birçok model, bayanların ihtiyaçlarını karşılamak için ustaca geliştirilmiştir. Bunlardan biri de brazilian külot. Bayanların en büyük sıkıntılarından biri rahatlık veya seksiliği bir arada bulamamalarıdır. Seksi bir model beğendiklerinde rahatsızlık hissiyle, rahat bir model beğendiklerinde ise yeterince seksi olmaması problem yaratmaktadır. Bu model rahatlık ve seksiliği bir arada bulundurmasıyla bayanların gözdesi haline gelmiştir.
Rahatlığına önem verenler içinse en güzel seçeneklerden biri boxer olacaktır. Boxer yapısı itibariyle diğer külot çeşitleri gibi sıkmaz ve fresh bir his verir. Uzun yapısı sayesinde standart külotlara göre daha çok hava alır. Bu sayede terleme ve bunun sebep olabileceği mantar gibi rahatsızlıkların önüne geçer. Dikişsiz olan modelleriyle kıyafetlerinizin üzerinde iz yapmadan güvenle giyebilirsiniz. Uzun tasarımı sayesinde çeşitli baskılar ve desenlerle kendinizi harika bir şekilde ifade etmenize olanak sağlar.

Külotlar tarzınızı yansıtmak için harika araçlardan biridir. Çeşitli model ve desenlerle kişiliğinizi tam olarak yansıtmada önemli bir rol oynar. Tarz yaratmada en çok öne çıkanlardan biri de hipster külotlardır. Bu külotlar sayesinde dış giyimde yakaladığınız tarzınızı iç giyimde de devam ettirebilirsiniz. Tarzından ödün vermeyen ve her anında göstermek isteyen kadınların tercihi hipster külotlar olacaktır.

Kuşkusuz bayanlar arasında en popüler olan külot türlerinden biri tangadır. Sağladığı rahatlık ve seksilik sayesinde her dönem popülerliğini koruyan bu ürün, iç giyim olarak sizi mükemmel gösterecektir. Bayanların en büyük problemlerinden biri iç çamaşırların iz yapmasıdır. Pantolonlar, taytlar ve benzeri ince kumaşlı ürünler uygun iç çamaşırı giyilmediği takdirde iz yaparak kötü bir görüntü oluşmasına neden olacaktır. Tanga ile iz yapma endişesi olmadan rahatlıkla istediğiniz kıyafeti giyebilirsiniz. Bunun yanı sıra size seksilik katacağı ve genel olarak herkesin beğendiği bir iç giyim ürünü olduğu için partnerinizi etkilemenin etkili bir yoludur. Tanga ile yapacağınız sürprizlerle, estetik görüntünüzü katlayarak, gecelerinizi renklendirmek çok daha kolay.

Tercihiniz ve zevkleriniz biraz daha sadelikten yanaysa slip külotlara göz atmanız faydalı olacaktır. Gündelik hayatta rahatlığına önem veren ama şıklığından da vazgeçmek istemeyen bayanların imdadına yetişen slip külotlar, ince yapısı sayesinde günlük hayatta dostunuz olacaktır. Özellikle sıcak yaz aylarında ince yapısı sayesinde sizi rahat ettirir ve sıkıca sardığı için terlemenin önüne geçer, bu sayede mantar vb. problemleri engellemeye yardımcı olur.Bayanlar için çok çeşitli modeller üretilmeye devam ediyor fakat bazıları hak ettiği bilinirliği oluşturamayabiliyor. Bunlardan biri de string külotlar. İlk bakışta tangaya benzese de farklı yönleri vardır. Tangadan farklı olarak bel hizasındaki ipleri çok küçüktür. Bu sayede iz yapmaz, istediğiniz kıyafeti giyme özgürlünü size tanıyarak mükemmel görüntüye ulaşmanızda size yardımcı olur.

1–24 / 96 sonuç gösteriliyor

Filtreyi Göster
Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2730 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2760 Arkası Dantel Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2741 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2769 Arkası Dantel Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2742 Dantelli Baskılı Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2654 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2824 Penye Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2803 Brode Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2736 Dantelli Baskılı Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2802 Brode Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2053 Koton Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2735 Baskılı Yüksek Bel Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2734 Baskılı Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2801 Tül Külot

Tükendi
Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2795 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2790 Tül Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2792 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2793 Brode Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2774 Baskılı Tül Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2748 Koton Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2796 Tül Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2050 Koton Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2725 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2727 Dantelli Külot