Gecelik ve sabahlıklar birçok ünlü kadın iç çamaşırı markaları tarafından modaya uygun olarak rahatlığın ve güzelliğin öne çıkarılmasını hedefleyen tasarımlarla üretilen ve günlük kullanıma uygun ev içi ve uyku kıyafetleridir. Hatta bazı tasarım gecelikler kombinezon gibi kıyafet içine de giyilebilir ve oldukça etkili bir kombin oluşturulabilir.

Kaliteli bir hayat geçirmek için kaliteli bir uyku gereklidir ve kaliteli uyku içinse rahat bir yatak ve rahat giysiler gerekmektedir. Nasıl ki günlük giysilerimizde rahatlığa ve şıklığa önem veriyorsak gece de giysilerimize aynı önemi vermeliyiz. Her kumaşın dokusu ve yapısı farklı olduğundan verdiği his de farklıdır ve her kumaşın sağladığı farklı bir ısı koruması vardır. Yazın giydiğimiz gecelikle kışın giydiklerimiz arasında rahatımızı sağlaması açısından hem tasarım hem de kumaş bakımından önemli farklar vardır. Kışları iki parça uzun alt ve uzun kollu pamuk kışlık gecelikler tercih edilirken yazları kısa ve saten daha çok tercih edilmektedir. Herkes zevkine göre hangisinin kendisine daha çok yakışacağını ve hangi kumaşta daha rahat edeceğini kendi daha iyi bilir.

Kadın iç giyim sektöründe Gecelik ve Sabahlık genellikle saten kumaştan üretilmektedir ama pamuklu ve polyester de ekonomik ve kaliteli olduğu için oldukça tercih edilmektedir. Saten gecelikler verdiği histen ve rahatlıktan başka güzel ve parlak görüntüsüyle göze oldukça hitap etmektedir ve aynı zamanda seksi bir görünüm katmaktadır. Tüm zevklere ve tercihlere uygun gecelik sabahlık çeşitlerini ve diğer tüm iç çamaşırı çeşitlerini Butik İç Giyim olarak özenle seçerek size ulaştırmaktayız.

Gecelikler tek parça olduğu gibi külotlu ve şortlu gecelikler iki parçadan da oluşabilir. Gecelikler genel olarak Sabahlıkla birlikte, takım olarak satılmaktadır. Sabahlık geceliğin yataktan kalktığımızda yeterli korumayı sağlayamayıp üşümememizi sağlayan tam bir tamamlayıcı unsurdur. Ayrıca sabahlık ev içinde gayet şık ve klas gözüken bir kıyafettir. Kapıya bakmanız gerektiğinde bile gecelikleyseniz sabahlığınızı üstünüze atarak gayet olağan bir ev hali kıyafeti olarak gözükerek gayet normal karşılanacaktır.

Türkiye’de kültürel bir etki olarak genellikle gecelik sabahlık yerine pijama tercih edilegelmiştir. Pijama aynı zamanda bir ev giysisi olarak kullanılabildiği için özellikle ailesiyle yaşayan gençler için oldukça idealdir. Pijama bayanlar için genel ve toplumsal bir rahatlık sağlamaktadır. Fakat genel olarak gecelik asıl amacına uygun bir uyku giysisidir. Artı olarak şıklığından ve biraz da dantelli ve tüllü tasarımlarından dolayı ise bazı geceliklerde biraz daha Fantezi İç Çamaşırı çizgisine kaymaktadır. Bu da kadınların ve bittabi erkeklerin eşlerine tercih sebebidir. Fantezi tasarımlara da Butik İç Giyim farkıyla ulaşabilirsiniz.

Küreselleşmeden, endüstrileşmeden ve tekstil ürünlerinin daha ucuz bir şekilde imal edilebilmesinden dolayı ve modanın da daha yakından takip edilir hale gelmesinden sonra toplumumuzun yeniliklere açılarak kaliteli bir hayat sürmenin mutluluğunu daha yakından görerek daha çeşitli kıyafetlerin ve iç giyim ürünlerinin dolaplarında yer almasını istemektedir. Butik İç Giyim olarak İç Çamaşırı sektörünün öncü firmalarından tedarik edilmiş her bedende ve oldukça çeşitli renk ve tasarımlardaki kaliteli saten ve penye gecelikleri size güven içinde ve en uygun fiyatlarla ulaştırmaktayız.

1–24 / 48 sonuç gösteriliyor

Filtreyi Göster
Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0642 Fantezi Gecelik Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0672 Gecelik Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4786 Sabahlık Büstiyer ve Pijama Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 5722 Ekru Gecelik

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 5721 Gecelik Şort Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 5720 Tüllü ve Dantelli Elbise String Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4787 Gecelik Büstiyer ve Şort Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4788 Gecelik Büstiyer ve Pijama Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4798 Sütyen Tişört Pantolon Takım Gecelik

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4741 Elbise Sütyen ve String Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 9606 Uzun kollu Tişört Pantolon String Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4760 Sabahlık Büstiyer Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 5719 Lux Gecelik

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4759 Sabahlık Büstiyer ve Külot Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4756 Sabahlık Büstiyer Şortlu Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4755 Sabahlık Büstiyer Pijama Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4758 Sabahlık Büstiyer Takım

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 5718 Göğsü Dantel Gecelik

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 4757 Sabahlık Büstiyer Pijama Takımı

Kapat

Anıl 4777 Saten Sabahlık Dantelli Sütyen ve Şort Takım

Kapat

Anıl 4743 Sütyen String ve Gecelik Takım Triple Set

-21%
Gallipoli 0771 Fuşya Renk Gecelik Slip Takım
Kapat

Gallipoli 0771 Fuşya Renk Gecelik Slip Takım

 104,90  82,90
-15%
Gallipoli 0762 Çiçek Detaylı Gecelik String Takım
Kapat

Gallipoli 0762 Çiçek Detaylı Gecelik String Takım

 85,90  72,90
-23%
Gallipoli 0751 Transparan Gecelik Slip Takım Siyah-2
Kapat

Gallipoli 0751 Transparan Gecelik Slip Takım Siyah

 109,90  84,90