Kadın iç giyim günlük kullanımının en yüksek düzeyde olmasından dolayı tüm diğer hazır giyim ürünlerinin arasında en çok sivrilen kategoridir. Nasıl ki hazır giyim dünyası tekstil sektöründe çok büyük bir yere sahipse aynı şekilde kadın iç giyim de hazır giyim sektörü içinde en büyük yeri kaplamaktadır. Kendi alt kategorilerinde ve onların da alt kategorilerinde bile her bayan iç giyim ürününün envai çeşit türevi bulanmaktadır. Sütyen, külot gibi iç çamaşırları ve çoraplar her gün değiştirilen ürünler olduğu için dolaplarımızda çok fazla sayıda bulunmaktadır. İnsanoğlunun monotonluğu sevmemesinden ve her sezon yeni bir tasarım akımıyla modaya yön verilmesinden dolayı renk renk, çeşit çeşit iç çamaşırları bu sayının daha da artmasına sebep olmakta.

Kadın İç Giyim İçin Vazgeçilmez Sütyen Modelleri

Kadınlar bayan iç giyim türlerini ince eleyip sık dokudukları için çok iyi bilirler ki doğru sütyen seçimi giyilen giysinin de görünüşünün şık olmasını etkiler. Göğüsleri ön plana çıkaran dolgulu (push-up) sütyenler göğüs dekolteli kıyafetlerle oldukça uyumludur. Yine sırt ve omuz dekolteli kıyafetlerde straplez yani askısı çıkarılabilen veya askısız sütyenler kullanmak şeffaf askılı sütyenlere göre çok daha şık gözükmektedir. Ayrıca büyük göğüslü bayanlar içinse toparlayıcı / küçültücü sütyenler oldukça efektif olarak kullanılmaktadır. Straplez sütyenlerinde destekli ve desteksiz çeşitleri bulunmaktadır.Spor yapan bayanlar için spor kıyafeti kadar spor sütyeni de önemlidir. Göğüslerin spor esnasında daha sıkı ve vücuda yakın kalmasını sağlayarak hareket kabiliyetini maksimum düzeye çıkarır. Spor sütyeni gibi dikişsiz sütyenlerde göğüsleri toparlarken ekstra olarak sütyeni belli edebilecek bir kıyafet giyildiği zamanlarda belirgin kalmayarak ama göğüsleri de belli etmeyerek oldukça efektif olarak kullanılabilir. Dekolte gece kıyafetleri denildiğinde eğer göğüslerin toparlanması isteniyorsa ve özellikle sırt dekoltesi olduğu için straplez sütyen giyilemeyecek gibiyse silikon ve yapışkanlı sütyenler bu durumlarda kurtarıcı olmaktadır. Hepsinden öte eğer yaz gelmişse ve üzerinize iki kat giysi giymek istemiyorsanız bralet sütyen modelleri de kadın iç giyim kategorinde ilginizi çekecektir. Çünkü bralet sütyen giydiğinizde kendi şıklığı ve çekiciliği hiç bir eksik kalmamakla birlikte normal bir badi görüntüsü vermektedir. Tabi bralet sütyenlerin genel olarak modelleri dantelli ve aksesuarlı olduğundan daha seksi ve cezbedici bir görüntüsü vardır.

Bayan İç Giyim Sektöründe Külot ve Slip Don Modelleri

Bayan iç giyim sektöründe sunulan külot ve slip don seçeneklerinde ise başta basic külotlar olmak üzere, etekle veya vücuda yapışan giysilerde iz belli etmeyen dikişsiz külot seçenekleri mevcuttur. Buna benzer olarak şort boxer bayan külotları da esnek ve hava alan yapısı sebebiyle bayanlar tarafından sık kullanılan külotlardandır. Bunlardan başka olarak seksi bir detay olarak külot tercihinde bulunulacaksa en uygun olan iç çamaşırı string ve tangalardır. Bu iç çamaşırları günlük hayatta çok tercih edilmeyen kadın iç giyim modellerinden olsa da özel geceler için kullanılması oldukça etkili ve cezbedicidir.

Korseler ve Kadın İç Giyim

Giysilerimiz altına giydiğim her şey gibi korseler de iç çamaşırı kategorisindedir ve kadın iç giyim denince akla gelen ilklerdendir. Bel korseleri özellikle kiloları karın bölgesinde toplanan bayanların daha sıkı görünmek için kullandığı korselerdir. Bel korseleri ayrıca bele destek olarak bel ağrılarına da iyi gelebilmektedir. Bunun yanında göğüs üstünden başlayıp düz üstüne kadar uzanabilen elbise korseleri ve dahası sadece basen bölgesini sıkı tutacak olan şort ve slip korseler de vardır. Neredeyse vücudumuzun her bölgesini ayrı ayrı sarabilecek olan tekli korse ürünleri ve çeşitleri mevcuttur. Korseler sadece özel bir elbise ile birkaç saatliğine giyilmek amaçlı değil bunun yanında tüm gün giyilebilir olarak da üretilmektedir. Bunun yanında straplez ve büstiyer üst takımlarını ve bazı sporcu sütyenlerini de göğüs bölgesi korsesi olarak düşünebiliriz. Basen bölgesi için korseli olarak üretilmiş külotlu çoraplar da korse ve külotlu çorabı üst üste giymek yerine kullanımı daha kolay ve rahat olması açısından tasarlanmıştır.

Diğer Bayan İç Giyim Modelleri ve İç Çamaşırları

Kadın iç çamaşırı sektörünün en önemli başlıklarından biri de hamile ve lohusa bayanlar için üretilen iç çamaşırlarıdır. Annenin ve çocuğun rahatlığı, sağlığı ve güvenliği göz önüne alarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bel bölgesinde geniş olan ve rahatça genişleyebilen, sıkmayan hamile külotları ve aynı şekilde geniş belli taytlar annenin rahat hareket etmesine ve içinde rahat hissetmesine olanak verir. Doğum sonrası lohusa döneminde de anneyi rahat hissettirecek ve hayatını kolaylaştıracak bir çok kadın iç çamaşırı vardır. Bunların en başında emzirme sütyenleri ve atletleri gelir. Anne bebeğini sık sık beslemek zorunda olduğundan ve aktif olarak hayatın içindeyken oldukça zorlanmaktadır. Her yerde ve durumda bebeği beslemelidri ama bazen kıyafetler ve iç çamaşırları bu durumu zorlaştırmaktadır. Bunun için üretilmiş olan emzirme sütyeninde sütyeni çıkarmak zorunda kalmadan sadece üst taraftan bir düğme veya çıçıtla bağlı olan sütyen kapını açarak bebeğin memeye ulaşması kolaylıkla sağlanır.

Uyku giysileri de kadın iç giyim sektörünün ürünlerindendir. Pijama takımlarından daha çok gecelik ve sabahlıklar iç giyim olarak daha çok tercih edilmektedir. İnsanın en çok giydiği kıyafetler aslında gecelikler ve sabahlıklarıdır. Gecelikler hem saten hem penyeden dikilip üzerinde dantel süslemeler ve tüller ile çeşitlendirilip hem rahat ve uyku kalitesini arttıracak şekilde hem de kadınsal hatları öne çıkararak seksi görünümle cezbedici ve özel gecelerde kullanılacak şekilde üretilmiştir. Gecelikler sade bir tasarımdayken dahi çok çekici gözükürken birçok geceliğin çizgileri fantezi iç giyime yakındır.

Plaj ürünlerine de Butik İç Giyim’den ulaşabilirsiniz. Yaz mevsiminin gelmesiyle kişisel tercihe göre mayo, bikini, mayokini, tankini, tesettür mayo ve yüzücü mayosu da bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Ünlü markaların ürettikleri tüm plaj giysileri ürünlerimiz arasındadır.

Kadın iç giyim sektörünün en can alıcı noktalarından birisi ise kesinlikle fantezi iç giyimdir. Fantezi iç giyim tasarımları hayal gücüyle sınırlı diyebiliriz. Aklımıza gelen ve gelmeyen birçok çeşit ürün bulunmakta ve tasarım sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Bununla da kalmayıp üzerine kombinlenen aksesuarlarla çeşitliliği ve özgünlüğü arttırmak oldukça mümkündür. Fantezi iç giyimde tercih edilen seksi iç çamaşırından jartiyer ve vücut çoraplarıdır. Vücut çorapları tüm bedene giyilebilen örgü ağ veya transparan tüllerden oluşmaktadır. Bu çamaşırlar özel geceler yaşamak için oldukça teşvik edicidir. Fantezi iç giyimde kırmızı ve siyah renklerle üretilen ve sıkı çamaşırlarla vücudun hatları ön plana çıkarılarak daha seksi görünmesini sağlamaktadır. Cinsel hayatı canlandırmak ve monotonluktan kurtulmak isteyen çiftler için fantezi iç çamaşırı dünyası sınırsız seçeneklerle doludur. Günümüzde gittikçe yaygınlaşmakta ve herkes tarafından kullanılmaktadır. Sitemizden alacağınız tüm fantezi ürünler kapalı paketler halinde gizliliğe önem verilerek size ulaştırılacaktır.

Rahatlığın ve şıklığın ön planda tutularak tasarlandığı ve dikildiği tüm kadın iç giyim ürünlerini üreten markaları tek bir adreste toplayarak size ulaştırmaktayız. Siz de kendiniz için en uygun iç çamaşırını buradan bulabilirsiniz ve modaya uygun en güzel ürünleri seçerek hem rahat eder hem şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.

1–24 / 527 sonuç gösteriliyor

Filtreyi Göster
Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3981 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0682 Fantezi Gecelik Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3991 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3741 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3942 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3951 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3863 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0642 Fantezi Gecelik Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3971 Siyah Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0672 Gecelik Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3931 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3921 Sütyen Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 3172 Balenli Destekli Önden Açılır İpli Sütyen Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2730 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2760 Arkası Dantel Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2741 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2769 Arkası Dantel Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2742 Dantelli Baskılı Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2654 Dantelli Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2824 Penye Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2803 Brode Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2736 Dantelli Baskılı Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2802 Brode Külot

Yer Tutucu
Kapat

Anıl 2053 Koton Külot