Gecelikler, genellikle rahat ve huzurlu bir uyku hali geçirmeyi sağlamak, bir yandan da şıklığı koruma ve güzel görünme amacıyla üretiliyor. Ancak fantazi iç giyim kategorisinde de oldukça fazla talep gören bir ürün türüdür. Standart gecelikler bile bayanlara ayrı bir hava katabiliyor. Bunun farkında olan kadın iç giyim üreticileri gecelerin daha renkli ve heyecanlı geçmesi için fantazi gecelik modellerini de tasarlamışlardır.

Fantezi gecelikler standart geceliklerden farklı olarak giyen kişiyi çok daha seksi, güzel ve cüretkar gösterir. Özel tasarımlarıyla vücudunuza seksilik katar, en güzel şekilde sergiler ve partnerinizi etkileyebilirsiniz. Model çeşitleriyle bedeninizin, beğendiğiniz ve göstermek istediğiniz yerlerini öne çıkaracak seçeneklerle istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Fantezi gecelik seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlilerinden biri beden seçimi. Kendinizi ve vücudunuzu tanıyarak benden seçimi yapmak kritik önemdedir. Eğer vücudunuza büyük gelen bir beden seçerseniz gecelik üzerinizde bol durur ve oturmaz. Bu da dış görünüşünüzü kötü etkiler ve istediğiniz formu elde edemezsiniz. Eğer tam tersi olarak küçük beden bir gecelik seçerseniz bu da, elbisenin sizi sıkarak potluklara ve istenmeyen görüntülerin oluşmasına neden olur.

Butik İç Giyim’in size sunduğu fantezi gecelik çeşitlerinden vücudunuzun en beğendiğiniz yerlerini ön plana çıkaracak modeli bulmanız size ayrı bir hava katacaktır. Bedeninizde en beğendiğiniz bölge göğüs olabilir. Bu durumda göğüs bölgesini daha güzel ve seksi gösteren gecelikler tercih edilebilir. Kalçalarınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız popo kısmı detayları olan cüretkar gecelikleri seçebilirsiniz. Tam bir bütün olarak sergilemek isterseniz ise her bölgede aynı detaylara sahip modeller sizin için en uygun seçenek olacaktır.

Seksilik göreceli bir kavram olabilir. Birine seksi gelen bir şey başkası için o kadar da anlam ifade etmeyebilir. Ancak zariflik denince akla gelen ilk şeylerden biri danteldir. Özellikle iç giyimde kullanıldığı zaman daha zarif ve seksi bir görüntü verdiği hemen hemen herkes tarafından kabul görmüştür. Dantel bu özelliğiyle fantezi geceliklerle de kendine yer buluyor. Estetik görüntüsü ile bayanlara ayrı bir hava katarak çok daha güzel bir görüntü veriyor. İç gösteren yapısı sayesinde istediğiniz bölgeleri sergileyerek cesur olabilir, dantelleri sayesinde gizemli bir hava yakalayarak etkileyeci bir görüntü elde edebilirsiniz. Dantelli modeller fantezi gecelikler ile beraber tüm fantezi iç giyim ürünlerinde oldukça fazla talep görmeye devam ediyor.

Bu gecelik ile gecenize renk katabilir ve partnerinizi baştan çıkartabilirsiniz. Birlikteliğinizin tekdüze gittiğini ve sıkıcılaşmaya başladığını düşünüyorsanız bu ürün ile sürprizler yaparak ilşkinizi canlandırabilir ve eski günlere geri dönebilirsiniz.

Butik İç Giyim size takım olarak alabileceğiniz veya ayrı ayrı kombinleyebileceğiniz fantezi gecelikleri beğeninize sunuyor. Takım olarak sunulan ürünler ile kusursuz görüntüye çok daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Takımlar sayesinde kombinleme telaşına girmeden rahat bir şekilde istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Eğer kendi zevkinizi ön planda tutmak ve size en çok yakışan renkleri takım olarak bulamadıysanız ayrı ayrı parçalardan kombin yapmak sizin için daha uygun bir seçenek olacaktır. Bu sayede size yakışacağını düşündüğünüz model ve renkleri kombinleyerek seksi görüntünüzü perçimleyebilirsiniz.

Renk renk, model model fantezi gecelikler ile arzuladığınız görüntüye ulaşarak unutulmaz geceler yaşayabilirsiniz.

8 sonuç gösteriliyor

Filtreyi Göster
Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0682 Fantezi Gecelik Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0642 Fantezi Gecelik Takım

Yer Tutucu
Kapat

Gallipoli 0672 Gecelik Sütyen Takım

-33%Tükendi
Nurteks İşleme Detaylı Transparan Gecelik
Kapat

Nurteks Dantel İşlemeli Transparan Gecelik

 89,90  59,90
-25%
Nurteks Yandan Bağlı Transparan Gecelik Takım
Kapat

Nurteks Yandan Bağlı Transparan Gecelik Takımı

 79,90  59,90
-38%Tükendi
Nurteks Puantiyeli Tül Transparan Gecelik Takım
Kapat

Nurteks Puantiyeli Tül Transparan Gecelik Takım

 79,90  49,90
-20%
Nurteks Dantel İşlemeli Siyah Tül Saten Gecelik
Kapat

Nurteks Dantel İşlemeli Tül Saten Gecelik

 99,90  79,90
-29%Tükendi
Nurteks Transparan Detaylı Dantel İşlemeli Seksi Kimono
Kapat

Nurteks Transparan Detaylı Dantel İşlemeli Seksi Kimono

 139,90  99,90