Büstiyer, en seksi ve hoş duran iç giyim ürünlerinden biridir. Herkes tarafından beğenilmesi nedeniyle iç giyim ürünü olmaktan da çıkan ve sokakta görmeye alıştığımız büstiyerler, zevkli tasarımlarla fantazi iç giyim dünyasında da kendisine önemli bir yer edinmiş durumda.

Tasarımından dolayı her zaman seksi ve erotik bulunan büstiyerler, fantazi tasarımlarıyla bu özelliğini katlıyor. Çeşit çeşit modelleriyle seksiliğinizi ön plana çıkararak çok daha arzulanan biri olabilirsiniz. Özel yapılarıyla ve her vücut tipine uygun olarak üretilen özellikleriyle rahatça kullanabileceğiniz seçenekleri mevcuttur.

Göğüslerinin küçük olmasından şikayetçi bayanlar için destekli ve dolgulu fantazi büstiyerler en uygun seçim olacaktır. Bu modeller ile göğüsleriniz olduğundan daha büyük görünür ve böylelikle fantazi kıyafetinizi bütün olarak tamamlayabilirsiniz.

Dikişli modeller ile göze hoş gelen detayları, üzerinizde taşıyarak seksi olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca ipli modeller ile beden ayarlamasını çok daha kolay yaparak kıyafetin üzerinize tam olarak oturmasını sağlamış olursunuz.

Özel bölgesi açık modeller ile vücudunuzun en kritik yerlerini ön plana çıkartarak ateşli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Günlük rutinlerin sıkıcılığından ve tekdüzeliğinden kurtulmanın, hayatı renklendirmenin çok kolay bir yolu olarak rahatlıkla başvurabileceğiniz bir kadın iç giyim ürünüdür.

Butik İç Giyim sizin için yüzlerce seçenekle birbirinden seksi fantazi büstiyer modellerini beğeninize sunuyor. Kalite ve şıklığı bir arada zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz.

4 sonuç gösteriliyor

Filtreyi Göster
Gallipoli 8034 Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım
Kapat

Gallipoli 8034 Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım

 123,90
-15%Tükendi
Nurteks Jartiyerli Dantelli Transparan Detaylı Büstiyer Takım
Kapat

Nurteks Jartiyerli Dantelli Transparan Büstiyer Takım

 129,90  109,90
-29%Tükendi
Nurteks Desteksiz İşlemeli Büstiyer Jartiyer Takım
Kapat

Nurteks Desteksiz İşlemeli Büstiyer Jartiyer Takım

 139,90  99,90
-29%Tükendi
Nurteks Büstiyerli İşlemeli Destekli Jartiyer Takım
Kapat

Nurteks Büstiyerli İşlemeli Destekli Jartiyer Takım

 139,90  99,90